Nieuwe Pekela - Frans Halslaan 9 | vraagprijs: € 349.000
Royale villa type landhuis met inpandige garage, houten tuinberging, erf en tuin gelegen aan de Frans Halslaan 9.
begane grond
voorentree met zeer ruime hal voorzien van plavuizenvloer, garderobenis en trapopgang - toilet met hangcloset en fontein - woonkamer(4x8,20m) met parketvloer en haardpartij - royale tuingerichte woonkeuken(5,75x5,90m) met plavuizenvloer, deur naar overdekt terras en inbouwkeuken voorzien van 6-pitskookplaat en afzuigkap - bijkeuken(3,25x4,60m) met vaste kasten en achterom - een tweetal hobby/ werkruimten resp.(2,50x6,30m)(2,85x6,30m) met buitendeur - inpandige garage(3x6,30m) met vast trap naar hobby/zolderkamer(4x3m).
1e verdieping
royale overloop/vide - slaapkamer(3,90x4,80m) met ruime kastenwand - badkamer met ligbad, douchehoek, toilet en dubbele wastafel - slaapkamer(2,90x3,55m) met inpandig balkon - inloopkast - slaapkamer(6x2,40m) - slaapkamer(6x2,75m).
2e verdieping
bergzolder middels vlizotrap.
verwarming
CV met Nefit HR combiketel en vloerverwarming.
warm water
middels combiketel.
electriciteit
10 groepenkast met aardlek, krachtstroom en dag/nachtmeter.
beglazing
thermopane.
overige informatie
Het betreft een zeer uniek object dat in 1978 is gebouwd met een inhoud van ongeveer 1000m3 op een perceel van 919m2. Om een goede indruk te kunnen krijgen van de royale ruimten willen wij u adviseren om contact met ons op te nemen voor een bezichtiging.
grondopp.
9.19 are.
akte passering
bij plaatselijk notariaat.
aanvaarding
in overleg.
vraagprijs
€ 349.000
»klik hier voor de fotopresentatie
»klik hier voor de kadastrale kaart
»klik hier om de brochure te downloaden
»klik hier om ons een e-mail te sturen
»klik hier voor de kadastrale kaart
»klik hier om de brochure te downloaden
»klik hier om ons een e-mail te sturen